.

.

New
Малина пи 3 + 3 еез Алуминиум Радијатор + Малина пи 3 ABS Случај Кутија + 5V 2. 5A полначот џек ВЕЛИКА БРИТАНИЈА RS верзија

Малина пи 3 + 3 еез Алуминиум Радијатор + Малина пи 3 ABS Случај Кутија + 5V 2. 5A полначот џек ВЕЛИКА БРИТАНИЈА RS верзија

DEN 2385.60

Стока
Достапно.


Пакетот вклучува :
1 BUC * RS, малина пи 3 одбор
3 КОМПЈУТЕРИ * Алуминиумска Радијатор
1 BUC * ABS случај
1 BUC * 5 V2. 5 A полнач
започнете
крајот

Детали

Бренд Име:
Smmnas
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
5V
Моќ Дисипација:
5V 2. 5A
Број На Модел На:
малина пи 3
is_customized:
Yes
Примена:
малина пи 3
Тип:
малина пи 3
верзија:
за Arduino
Тип:
DIY колекции
Ставка опис:
Малина пи 3 КОЛЕКЦИИ diy
Quad-Core:
ТФ-Картичка Поддршка,HDMI/РКА Излез,4 x USB2.0
Intergrated Функција:
Bluetooth,10/100/1000Mbps,WiFi 802.11 b/g/n
Демо Одбор Тип:
рака
случај кутија:
Малина пи 3 ABS Случај Кутија
полначот џек:
5V2. 5A полначот џек Малина пи 3 Б
Меморија Capacit:
1 GB
Свеж

Избор на клиенти