.

.

New
Бесплатен Превозот 5 компјутери/многу FM24W256-G FM24W256 SOP8 НОВ ВО АКЦИИ на ИК

Бесплатен Превозот 5 компјутери/многу FM24W256-G FM24W256 SOP8 НОВ ВО АКЦИИ на ИК

DEN 768.00

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
FM24W256-G
Напон:
Стандард
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти