.

.

New
100PCS/Многу AMS1117-1.8 LM1117 SOT-223 1.8 V AMS1117 Оригинални Сосема Нов Регулатор на Напон

100PCS/Многу AMS1117-1.8 LM1117 SOT-223 1.8 V AMS1117 Оригинални Сосема Нов Регулатор на Напон

DEN 110.40

Стока
Достапно.

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.

Детали

Температурата На Работа:
-
Напон:
-
Тип:
Регулатор На Напон
Пакет:
SMD
Моќ Дисипација:
-
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WEIDILY
Број На Модел На:
AMS1117-1.8
Примена:
-
Свеж

Избор на клиенти