.

.

New
10PCS/МНОГУ KF129-5.08-3P KF129-3P 300V 25A Завртка 3Pin 5.08 mm Директно Pin PCB Завртка Блок 24-12A WG

10PCS/МНОГУ KF129-5.08-3P KF129-3P 300V 25A Завртка 3Pin 5.08 mm Директно Pin PCB Завртка Блок 24-12A WG

DEN 152.16

Стока
Достапно.

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Информации : 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.
Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.

Детали

Бренд Име:
WEIDILY
Напон:
-
Температурата На Работа:
-
Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
-
Примена:
-
Тип:
-
Свеж

Избор на клиенти