.

.

New
1PCS Нови автентични W25Q64FVAIG 25Q64FVA1G 25Q64FVAIG DIP8

1PCS Нови автентични W25Q64FVAIG 25Q64FVA1G 25Q64FVAIG DIP8

DEN 99.00
DEN 104.64

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.DHL сојузниот .
Јас цврсто верувам
Ние ќе биде вашиот најдобар партнер
.
Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги!
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Нашите предности
1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда
2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони
3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.UPS-от и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO / FPO)
2.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
Сервисот За Политика
Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Phlx
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Пакет:
натопи-8
Електронски Компоненти & Материјали:
нано 3.0
Електронски Компоненти & Материјали 1:
DC-DC
Електронски Компоненти & Материјали 2:
esp8266
Свеж

Избор на клиенти