.

.

New
50pcs бесплатен превозот 2N5457 5457 ДА-92 JFET N-Канал Транзистори Општа Намена нови оригинални

50pcs бесплатен превозот 2N5457 5457 ДА-92 JFET N-Канал Транзистори Општа Намена нови оригинални

DEN 608.64

Стока
Достапно.


14950 електронска компонента комплет пакетот

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
2N5457
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IGMOPNRQ
Примена:
pcb
Пакет:
да-92
Свеж

Избор на клиенти