.

.

New
Pengiriman гратис 2 ПАРЧИЊА ATMEGA32A-СТП ATMEGA32 ATMEGA32A НАТОПИ IC Единствен чип microcomputer ...

Pengiriman гратис 2 ПАРЧИЊА ATMEGA32A-СТП ATMEGA32 ATMEGA32A НАТОПИ IC Единствен чип microcomputer ...

DEN 192.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Pengiriman гратис 2 ПАРЧИЊА ATMEGA32 A-СТП ATMEGA32 ATMEGA32 A НАТОПИ IC Единствен чип microcomputer

Детали

Број На Модел На:
ATMEGA32A-СТП
Температурата На Работа:
.
Бренд Име:
YOUBINA
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Напон:
.
Примена:
.
Тип:
.
Свеж

Избор на клиенти