.

.

New
5PCS ATMEGA48PA-АУ QFP ATMEL ATMEGA48PA TQFP32 Програмабилни Флеш бесплатен превозот

5PCS ATMEGA48PA-АУ QFP ATMEL ATMEGA48PA TQFP32 Програмабилни Флеш бесплатен превозот

DEN 143.52

Стока
Достапно.


Други електронски компоненти директориум
Електронска компонента
Интегрирано коло
Диоди
Отпорник
Транзисторски
Capacitor
Други електроника

Детали

Бренд Име:
vanxy
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ATMEGA48PA-АУ
Тип:
Интегрирани Кола
Примена:
Повеќенаменски
Свеж

Избор на клиенти