.

.

New
10PCS/МНОГУ KF7.62-4P 7.62 мм теренот pcb завртка блок 4pin 300V 20A

10PCS/МНОГУ KF7.62-4P 7.62 мм теренот pcb завртка блок 4pin 300V 20A

DEN 115.20

Стока
Достапно.

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Информации : 1. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.

Детали

Бренд Име:
WEIDILY
Напон:
-
Температурата На Работа:
-
Број На Модел На:
-
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
-
Примена:
-
Тип:
-
Свеж

Избор на клиенти