.

.

New
Жешка точка 2 парчиња/многу Нови оригинални IT6511FN CXA во парк (Логистика може да се песна)

Жешка точка 2 парчиња/многу Нови оригинални IT6511FN CXA во парк (Логистика може да се песна)

DEN 384.00
DEN 417.60

Стока
Достапно.

- Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги., Ltd, полн спектар на електронски компоненти со еден, цената предност, бара да знаете дали вашите најискрено партнер! Нови оригинални може да Penhold . Ве молиме бидете сигурни да го напушти точниот број на телефон кога пополнување вашиот купувачот информации. Модели и повеќе модели, ве молиме забележете дека не ви треба. Па ве молиме да се осигура вашата адреса во РЕД е уредна и валидна. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Точка мора да биде во оригинална состојба. Ние ќе ви ги даде на следење на број по испраќаат.Hengda Шен Electronics Co. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го користите други курир, како што курирската служба DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ, ЕМС. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Се враќа - Враќа се прифаќаат. Логистика може да се следи . Ќе плаќаат дополнителна наплата. регистрирани парцела превозот . Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел. Повратни информации - Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Состојба:
Нови
Напон:
v
Моќ Дисипација:
w
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
во парк
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HENGDASHENG
Тип:
Други
Примена:
Нови
Свеж

Избор на клиенти