.

.

New
бесплатен превозот N15P-GT-А2 N15P GT А2 обновена тест добар квалитет со 95% нов изглед со чипсет

бесплатен превозот N15P-GT-А2 N15P GT А2 обновена тест добар квалитет со 95% нов изглед со чипсет

DEN 1952.64

Стока
Достапно.

Неисправна состојба мора да бидат пријавени на нас во рок од 3~5 дена спроведен со слики
2.Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype.
Опис На Производот
Сликата само обезбедува референца.
Наплата & Замена
1. Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување не се враќа.Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.Ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба.Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Услуга На Клиентите
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Вашиот конструктивен совет ќе биде нашиот предлог за измени и подобри, ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
Број На Модел На:
N15P-GT-А2
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти