.

.

New
бесплатен превозот NF720D-A-А2 NF720D НА А2 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

бесплатен превозот NF720D-A-А2 NF720D НА А2 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

DEN 541.44

Стока
Достапно.

Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена.
Повратни информации
1.Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени.Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.Ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Наплата & Замена
1. Опис На Производот
1. Вашиот конструктивен совет ќе биде нашиот предлог за измени и подобри, ви благодариме за вашето разбирање.Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype.
Опис На Производот
Сликата само обезбедува референца.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Неисправна состојба мора да бидат пријавени на нас во рок од 3~5 дена спроведен со слики
2.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Услуга На Клиентите
1.

Детали

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Број На Модел На:
NF720D-A-А2
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти