.

.

New
ATMEGA32U2-MU QFN32 MEGA32U2 IC MCU 8BIT 32KB ФЛЕШ 32VQFN ATMEGA32-U2-MU ATMEGA32U2MU

ATMEGA32U2-MU QFN32 MEGA32U2 IC MCU 8BIT 32KB ФЛЕШ 32VQFN ATMEGA32-U2-MU ATMEGA32U2MU

DEN 134.40

Стока
Достапно.


ATMEGA32 U2-MUR Број 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
ATMEGA32U2-MUR ATMEGA32U2-M ATMEGA32U2 ATMEGA32U ATMEGA32 ATMEGA32U2M
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти