.

.

New
бесплатен превозот N11P-GE1-W-A3 N11P GE1 W A3 Нов Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

бесплатен превозот N11P-GE1-W-A3 N11P GE1 W A3 Нов Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

DEN 806.40

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад.
Повратни информации
1.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР.Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош. Опис На Производот
1.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба.Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype.Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени.
Наплата & Замена
1.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашиот конструктивен совет ќе биде нашиот предлог за измени и подобри, ви благодариме за вашето разбирање.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.
Опис На Производот
Сликата само обезбедува референца.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини. Неисправна состојба мора да бидат пријавени на нас во рок од 3~5 дена спроведен со слики
2. Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување не се враќа.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Услуга На Клиентите
1.

Детали

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
N11P-GE1-W-А3
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти