.

.

New
бесплатен превозот 10PCS LP8550TLX-E00 LP8550 D688 D68B D6BB D6B8 BGA25 новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

бесплатен превозот 10PCS LP8550TLX-E00 LP8550 D688 D68B D6BB D6B8 BGA25 новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

DEN 672.00

Стока
Достапно.

Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype.Ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс.
Наплата & Замена
1. Неисправна состојба мора да бидат пријавени на нас во рок од 3~5 дена спроведен со слики
2.
Опис На Производот
Сликата само обезбедува референца.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Услуга На Клиентите
1.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена. Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување не се враќа.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба. Вашиот конструктивен совет ќе биде нашиот предлог за измени и подобри, ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
1.Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини.

Детали

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Број На Модел На:
LP8550
Напон:
Intermational стандард
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти