.

.

New
IC Место увезени S30VT60 rectifier диоди 30A 600V IGBT Модул 3 Фаза Мост Диоди

IC Место увезени S30VT60 rectifier диоди 30A 600V IGBT Модул 3 Фаза Мост Диоди

DEN 278.40

Стока
Достапно.


Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. 4 : Во Врска Со Повратните Информации :
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција.
Бр 5 : E-Mail Адреса :
No. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Аргентина.Ако имате било какви прашања, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да замине негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне.
Кога делови пристигне во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!!.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
S30VT60 S30VT6 S30VT S30V S30 S30VT-60 30VT60 30VT6 30VT 30V VT60 VT6
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти