.

.

New
RT8074GSP RT8074 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

RT8074GSP RT8074 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 354.24

Стока
Достапно.


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Детали

Бренд Име:
MUERYGAR
Број На Модел На:
RT8074GSP
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти