.

.

New
бесплатен превозот N16P-GT-А2 N16P GT А2 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

бесплатен превозот N16P-GT-А2 N16P GT А2 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

DEN 2630.40

Стока
Достапно.

Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Услуга На Клиентите
1.
Наплата & Замена
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени.
Опис На Производот
Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.
Повратни информации
1. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини.Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype. Опис На Производот
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Неисправна состојба мора да бидат пријавени на нас во рок од 3~5 дена спроведен со слики
2.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена. Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување не се враќа.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини.

Детали

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Број На Модел На:
N16P-GT-А2
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти