.

.

New
100PCS INA138NA тековната чип INA138 SMD SOT-23-5 свила екран: B38 бесплатен превозот

100PCS INA138NA тековната чип INA138 SMD SOT-23-5 свила екран: B38 бесплатен превозот

DEN 901.00
DEN 979.20

Стока
Достапно.

- Ние брод на пакетот во 2 работен ден по добиваат расчисти исплата.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Па ве молиме да се осигура вашата адреса во РЕД е уредна и валидна. Модели и повеќе модели, ве молиме забележете дека не ви треба., Ltd, полн спектар на електронски компоненти со еден, цената предност, бара да знаете дали вашите најискрено партнер! Нови оригинални може да Penhold . Логистика може да се следи . Ќе плаќаат дополнителна наплата.INA138 NA тековната чип INA138 SMD SOT-23-5 свила екран : B38 бесплатен превозот Hengda Шен Electronics Co. Плаќање 1. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. регистрирани парцела превозот . Тоа само ќе ве однесе 1 минута. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел. Превозот - Ние обично се користат Кина Пост Воздух Mail(превозот бесплатно). - Ние само брод ЦЕЛ регистрирана адреса. - Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го користите други курир, како што курирската служба DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ, ЕМС.

Детали

Број На Модел На:
INA138NA
Бренд Име:
HENGDASHENG
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
v
Моќ Дисипација:
w
Температурата На Работа:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
ok
Пакет:
sot23
Свеж

Избор на клиенти