.

.

New
бесплатен превозот CMC50AFPB22GT CMC50 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

бесплатен превозот CMC50AFPB22GT CMC50 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

DEN 619.20

Стока
Достапно.

Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Услуга На Клиентите
1.Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype.Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.Ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.
Повратни информации
1. Опис На Производот
1.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини.
Наплата & Замена
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош. Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување не се враќа.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР. Вашиот конструктивен совет ќе биде нашиот предлог за измени и подобри, ви благодариме за вашето разбирање.
Опис На Производот
Сликата само обезбедува референца.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена.

Детали

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Тип:
Логиката Идентичен
Број На Модел На:
CMC50AFPB22GT
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти