.

.

New
бесплатен превозот N11P-GE1-W-A3 N11P GE1 W A3 DC2017+ обновена тест добар квалитет со 95% нов изглед со чипсет

бесплатен превозот N11P-GE1-W-A3 N11P GE1 W A3 DC2017+ обновена тест добар квалитет со 95% нов изглед со чипсет

DEN 648.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош. Опис На Производот
1.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија ако целосна исплата враќа
Услуга На Клиентите
1.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР. Вашиот конструктивен совет ќе биде нашиот предлог за измени и подобри, ви благодариме за вашето разбирање.Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.
Наплата & Замена
1. Ако тоа се враќа, само објект е листа цена, се враќа, превозот и да бара осигурување не се враќа.
Повратни информации
1.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Можете да контактирате со нас преку MSN, е-пошта или на Skype. Pls контактирате директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини.И да се врати на објектот во рок од 2 недели од стока е примена.Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини.
Опис На Производот
Сликата само обезбедува референца.

Детали

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
N11P-GE1-W-А3
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти