.

.

New
10pcs/многу TMC33174DR2G MC33174DG MC33174D MC33174 33174 SOP14 Нови оригинални IC Во парк!

10pcs/многу TMC33174DR2G MC33174DG MC33174D MC33174 33174 SOP14 Нови оригинални IC Во парк!

DEN 374.40

Стока
Достапно.

ЦАРИНА & ПРЕДАВАЊЕ на ПЛАЌАЊЕ : За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел. Купувачот е одговорен за сите превозот цена. !! Ние топло ви благодарам за вашите позитивни повратни информации, и да се заврши трансакцијата, нашиот систем ќе ви остави позитивни повратни информации.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Пакет:
натопи
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Меѓународни standardis
Напон:
Меѓународни standardis
Температурата На Работа:
Меѓународни standardis
Бренд Име:
Hyncdz
Број На Модел На:
TMC33174DR2G MC33174DG MC33174D MC33174 33174
Состојба:
Нови
Примена:
pcb
Свеж

Избор на клиенти