.

.

New
Бесплатен Превозот! USB 1-начин на стекнување картичка DVD DVR генетски компјутер AV видео транскодирање компјутер set-top box

Бесплатен Превозот! USB 1-начин на стекнување картичка DVD DVR генетски компјутер AV видео транскодирање компјутер set-top box

DEN 563.00
DEN 662.40

Стока
Достапно.

0 интерфејс надворешни видео фотографирање уред, нов дигитален видео декодер чип да се направи вашите слики појасна слика е повеќе флуидна, колекцијата може да биде на високо квалитетни аудио, без потреба за звучна картичка.
Главната функција на Лесно Капа е ТВ, ДВД, камерата прва класа опрема за аудио и видео со висок квалитет
Собрани на некој компјутер, можете да ги копирате и уредување операции на компјутер, камера, исто така може да биде поврзан фаза глава се користи за домашно мониторирање. Исто така, може да изгори до CD-ROM-от на долгорочна конзервација, не ќе бидат изгубени како резултат на компјутер неуспех.
Може да фаќање картичка, ја покажува, горат CD тоа?
О : за да го користите фаќање картичка, поврзете се со ВИДЕО и компјутер, ќе може да игра назад на снимката покажува, донесе софтвер, можете да снимате видео датотека, а потоа можете да горат VCD или DVD диск. Прашајте го shopkeeper.
Бесплатен Превозот!
USB 1-начин на стекнување картичка DVD DVR генетски компјутер AV видео транскодирање компјутер set-top box
Оваа аквизиција картичка во мојот десктоп и лаптоп компјутери може да се користат?
A : Да, додека на компјутерот USB интерфејс, можете да го користите овој фаќање картичка конекција за аудио и видео репродукција и снимање. (Се разбира, има голема поврзаност и компјутерска конфигурација).
Карактеристики На Производот :
У диск големина, AV / SV видео и аудио фати, лесна за носење;
преку дигитален ТВ set-top box може да компјутер лесно да ги видите снимените дигитални програми;
Поддршка на Windows XP SP2 / Vista; компатибилен win7
Поддржува NTSC / PAL стандард;
поддршка 10bit видео декодер и 16-битни аудио декодирање;
Вграден високо квалитетен стерео Аудио ADC без потреба за звучна картичка за снимање;
публиката намалување на шумот, анти-interlaced екранот, комплетна елиминација на екранот проблем;
лесно може да зумирате слика прозорецот (4 : 3 или 16 : 9) или на цел екран за да се види ТЕЛЕВИЗИСКИ програми;
3.

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
Моќ Дисипација:
Нови
Тип:
Вози IC
Примена:
TV
Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти