.

.

New
Бесплатен Превозот! 10pcx 2.5 v граница platen Супер capacitor заштита одбор Auto-start capacitor заштита одбор

Бесплатен Превозот! 10pcx 2.5 v граница platen Супер capacitor заштита одбор Auto-start capacitor заштита одбор

DEN 581.00
DEN 684.00

Стока
Достапно.

2 v граница плоча ќе треба 7 ќе биде соодветно)
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . се надевам да се направи бизнис со вас. Ве молиме repack објектот внимателно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!. (Во линија 600 700 F супер capacitor спецификации)
(2) со дијаметар од 40mm, монтажа дупка со дијаметар од 6mm, две-дупка центар растојание 17mm, рампа дијаметар 12mm. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.5 v ограничување плоча може да се стигне до 15v, 2. тоа трае околу 15-30days.5 v ± 50m V (можете да ја прилагодите R4, R5 отпор на вредноста на притисокот ограничување на големината)
Две високо-прекинувач, три 2010 чип отпорници во паралела во 0. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.8 мм, две-дупка центар растојание 12.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union.

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
1
Моќ Дисипација:
1
Тип:
тајмер
Примена:
компјутер
Напон:
1
Број На Модел На:
1
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти