.

.

New
бесплатен превозот ic LMD18200T LMD18200 ZIP11 квалитет assur

бесплатен превозот ic LMD18200T LMD18200 ZIP11 квалитет assur

DEN 1464.96

Стока
Достапно.

- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
Повратни информации
1. На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн . Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.
Плаќање
1. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето.

Детали

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Стандард
IC тип:
Други IC
Свеж

Избор на клиенти