.

.

New
10pcs/многу MX25L6445EM2I-10G MX25L6445EM2I 10G 25L6445E SOIC-8

10pcs/многу MX25L6445EM2I-10G MX25L6445EM2I 10G 25L6445E SOIC-8

DEN 1158.72

Стока
Достапно.

Меморија Густина : 64 Mb Меморија Организација : 64 M x 1 Напон-Околија : 2.7 да 3.6 V Часовник Фреквенција-Max : 104 MHz Температура Одделение : Индустриски

Детали

Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
Достоен Електроника
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот број
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти