.

.

New
бесплатен превозот ic VND5E050AK VND5E050MK VND5E050 SSOP нови оригинални

бесплатен превозот ic VND5E050AK VND5E050MK VND5E050 SSOP нови оригинални

DEN 440.64

Стока
Достапно.

- Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето.
Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни. - Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро.
Гаранција
1 - Една година гаранција . Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво ние ќе ви olve тоа. Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањето но, што и да е, ве молам, верувај дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!. - Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. - Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме olve проблеми. Ајде да работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност. На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн . - Ве молам потврди детални информации за достава на фактурата.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
-40c - +125c
Напон:
2.7 v - 220v
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KEEZEL
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
1w - 120w
IC тип:
Други IC
Свеж

Избор на клиенти