.

.

New
Бесплатен Превозот! 1pcx GSM SIM900A GPRS модул развој одбор учење одбор

Бесплатен Превозот! 1pcx GSM SIM900A GPRS модул развој одбор учење одбор

DEN 889.00
DEN 1046.40

Стока
Достапно.

3 VMAX3232 комуникација. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.5 v (се препорачува 4 V) Струја : 1А, ние мора да се обрне внимание на : напон и струја мора да го исполнат овој услов, модулот не смееме да го користиме! На 5 V директно поврзани модули се изгорени. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.
7, главниот одбор со поправање на дупки и помошни фиксна pin, може да бидат вградени директно во вашиот производство што, удобен, стабилен, брз. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).3 V MCU да се користи, 5 V MCU сакате да го додадете ниво конверзија модул, а потоа на компјутерот користите usb да TTL или сериски кабел +3. Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
ние тоа го направи од себе,Можеби тоа се проблем со велика БРИТАНИЈА мрежа, Но тоа работи и од друга земја купувачот повратни информации
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.добредојдовте на големо. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
1
Моќ Дисипација:
1
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
TV
Напон:
1
Број На Модел На:
1
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти