.

.

New
Бесплатен Превозот! FM + DAB USB ДИГИТАЛНА-Т RTL2832U + FC0013B (E4000) поддршка SDR

Бесплатен Превозот! FM + DAB USB ДИГИТАЛНА-Т RTL2832U + FC0013B (E4000) поддршка SDR

DEN 522.00
DEN 614.40

Стока
Достапно.

се надевам да се направи бизнис со вас. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.добредојдовте на големо. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. Ве молиме repack објектот внимателно. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби .

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
Моќ Дисипација:
Нови
Тип:
тајмер
Примена:
TV
Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти