.

.

New
IC SKM120B020 IGBT Модул SKM120B02 SKM120B0 SKM120B SKM120

IC SKM120B020 IGBT Модул SKM120B02 SKM120B0 SKM120B SKM120

DEN 2064.00

Стока
Достапно.

Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!!.
Број 3 : Abount Превозот Информации :
Ние ќе брод од твоите предмети во рамките 1-5 дена по исплата е расчисти. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Бр 5 : E-Mail Адреса :
No.
Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.
Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. 1 : За Плаќање Информации
Ние прифаќаме Зачувам услуга.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти