.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs/многу LM234DT LM234D LM234 СОП-8

Бесплатен превозот 10pcs/многу LM234DT LM234D LM234 СОП-8

DEN 864.00

Стока
Достапно.


LM234 DT LM234 D LM234 СОП-8

Детали

Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот број
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Бренд Име:
Достоен Електроника
Тип:
IC
Примена:
сите
Свеж

Избор на клиенти