.

.

New
бесплатен превозот ic MC68HC705C9ACP MC68HC705C9 DIP40 нови и оригинални

бесплатен превозот ic MC68HC705C9ACP MC68HC705C9 DIP40 нови и оригинални

DEN 1399.68

Стока
Достапно.

- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. - Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
-40c - +125c
Напон:
2.7 v - 220v
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KEEZEL
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
1w - 120w
IC тип:
Други IC
Свеж

Избор на клиенти