.

.

New
10pcs ISL9205IRZ ISL9025 DLBA QFN-16

10pcs ISL9205IRZ ISL9025 DLBA QFN-16

DEN 619.20

Стока
Достапно.


ISL9205 IRZ ISL9025 DLBA QFN-16

Детали

Пакет:
SMD
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ISL9205IRZ DLBA
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти