.

.

New
бесплатен превозот ic HYC9088A HYC9088AR HYC9088 ZIP20 квалитет assur

бесплатен превозот ic HYC9088A HYC9088AR HYC9088 ZIP20 квалитет assur

DEN 8132.16

Стока
Достапно.

- Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација). На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн. - Увозни давачки и даноци, придонеси и други порано се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.
На Увозни давачки или Давачки
1. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, без оглед на тоа е и ве молам, верувај дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. - не ја потврди детални информации за достава на фактурата. - и двете ве Молиме проверете со вас земја?S Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите. Не се избере пожелно еден & остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like!!!!!!!!!!!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудат најдобри производи и услуги. - Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.

Детали

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Стандард
IC тип:
Други IC
Свеж

Избор на клиенти