.

.

New
NPCE985LAODX NPCE985LA0DX NPCE985L ( 5 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC QFP-128

NPCE985LAODX NPCE985LA0DX NPCE985L ( 5 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC QFP-128

DEN 357.00
DEN 375.36

Стока
Достапно.


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Детали

Бренд Име:
MUERYGAR
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
NPCE985LAODX
Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Свеж

Избор на клиенти