.

.

New
Нов GF-GO7600T-N-B1 GF GO7600T N Б1 BGA Чипсет

Нов GF-GO7600T-N-B1 GF GO7600T N Б1 BGA Чипсет

DEN 600.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GF-GO7600T-N-B1
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA
Свеж

Избор на клиенти