.

.

New
бесплатен превозот ic LM2678T-12 LM2678 ДА-220 квалитет assur

бесплатен превозот ic LM2678T-12 LM2678 ДА-220 квалитет assur

DEN 741.60

Стока
Достапно.

- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. Фер u0026 Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации. Благодарам многу за вашето време. - Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации. Ве молиме изберете пожелно еден u0026 остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle што би сакале!!!!
Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи u0026 услуги.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!. Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањето но, што и да е, ве молам, верувај дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни. - Ве молам потврди детални информации за достава на фактурата. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. За прв 1 месец ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни. - Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
-40c - +125c
Напон:
2.7 v - 220v
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KEEZEL
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
1w - 120w
IC тип:
Други IC
Свеж

Избор на клиенти