.

.

New
( 50 компјутери/многу ) Ферчајлд 7810 IC, Позитивни 10V Напонски Регулатор, KA7810.

( 50 компјутери/многу ) Ферчајлд 7810 IC, Позитивни 10V Напонски Регулатор, KA7810.

DEN 1056.00

Стока
Достапно.


7810 Напонски Регулатор IC, Излезен Напон +10 V, Тековната 1 A.
Многу од 50 Парчиња.
Пакет-220
Производителот : Ферчајлд (или НА Полу / ST)
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Ro HS Согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
.
Моќ Дисипација:
.
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
VCD/DVD Плеер
Напон:
.
Број На Модел На:
IC-7810-50
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти