.

.

New
WPCE775LAODG WPCE775LA0DG WPCE775 ( 10 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC QFP-128

WPCE775LAODG WPCE775LA0DG WPCE775 ( 10 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC QFP-128

DEN 416.64

Стока
Достапно.


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка"Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WPCE775LAODG
Напон:
Меѓународниот стандард
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти