.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs/многу CSP-28 OV7725

Бесплатен превозот 10pcs/многу CSP-28 OV7725

DEN 2246.40

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
CSP-28 OV7725

Детали

Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот број
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Бренд Име:
Достоен Електроника
Тип:
IC
Примена:
сите
Свеж

Избор на клиенти