.

.

New
Бесплатен Превозот! HDMI VGA HD конвертор hdmi VGA кабел со аудио адаптер

Бесплатен Превозот! HDMI VGA HD конвертор hdmi VGA кабел со аудио адаптер

DEN 563.00
DEN 662.40

Стока
Достапно.

Друг apple TV3 се поврзете на monitor display поддршка бара HDCP, само поддршка за 720 P и 1080 P резолуција или не може да се користи Бидејќи hdmi-VGA компатибилност проблемите може да постојат, ве молиме консултирајте се со јасни друга О! Ние лично се мери во текот на редовното пазарот Hoi Меи Ди hd600a/Q2/П5/900 A, Британски Fick i5/i3/I6, отворете Бор c3/C9/K310 I/660 I, Mortimer 460/D5/T6, САД живописен A11/A6 / v7, музика, како Ц1/C1 S, EDIY F8, Deko HD135 Andrews мрежи како што е set-top кутии, совршено компатибилни! Acer netbook, Asus лаптоп, Леново тетратки може да се мери совршено компатибилни! Тестирани не поддржува Huawei, ZTE set-top кутии, Tsinghua Tongfang, просо, телекомуникации дистрибуција сет-топ кутии кои не поддржуваат China Unicom, отворете Бор k610i/C5 HD машина не е поддржан. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби .3 верзија брза инсталација, едноставна операција, нема потреба да го поставите Изградена-во конвертор чип, топло-swappable. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.Се надевам дека ќе разбере.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union.ние ќе се реши што побрзо. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена .3, производство и излез на точно истиот (point output). Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
Моќ Дисипација:
Нови
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
TV
Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти