.

.

New
бесплатен превозот ic UC3708N UC3708 DIP8 висока-брзина возачот IC Квалитет Assur

бесплатен превозот ic UC3708N UC3708 DIP8 висока-брзина возачот IC Квалитет Assur

DEN 985.44

Стока
Достапно.

- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови. - Ние можеме да брод на сите производи во светот.
Гаранција
1 - Една година гаранција . - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. Ајде да работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност.
Повратни информации
1.
Увозните Даноци или Давачки
1. - Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањето но, што и да е, ве молам, верувај дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. Благодарам многу за вашето време. Фер u0026 Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации. - Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
-40c - +125c
Напон:
2.7 v - 220v
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KEEZEL
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
1w - 120w
IC тип:
Други IC
Свеж

Избор на клиенти