.

.

New
TLE4201A1 DIP18

TLE4201A1 DIP18

DEN 115.00
DEN 121.44

Стока
Достапно.

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги!
1.
мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Купувачот Совети
1 : Прво бидете сигурни дека tha т вашата адреса за е точен
За НАС
Ние и Ветуваме на :
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Јас цврсто верувам
Ние ќе биде вашиот најдобар партнер
. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.UPS-от и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.
Нашите предности
1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда
2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони
3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС.

Детали

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
TLE4201A1
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Резерви:
DC-
Електронски Компоненти & Материјали 1:
DC-DC
Свеж

Избор на клиенти