.

.

New
бесплатен превозот ic STRG6353 УЛ-G6353 ZIP нови оригинални

бесплатен превозот ic STRG6353 УЛ-G6353 ZIP нови оригинални

DEN 741.60

Стока
Достапно.


Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!. - Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации. - Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. Благодарам многу за вашето време. - Ве молиме проверете со вас земја? S Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.
Повратни информации
1.
Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. За прв 1 месец ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. Ве молиме изберете пожелно еден u0026 остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle што би сакале!!!!
Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи u0026 услуги. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. - Увозни давачки даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.

Детали

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KEEZEL
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард
IC тип:
Други IC
Свеж

Избор на клиенти