.

.

New
IC PS21244-АЕП моќ модул

IC PS21244-АЕП моќ модул

DEN 768.00

Стока
Достапно.

Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.
Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex . 5~8 недели)
No.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти