.

.

New
Bluetooth 4.0 Uart Transceiver Модул CC2541 Централна Префрлување компатибилен HM-10

Bluetooth 4.0 Uart Transceiver Модул CC2541 Централна Префрлување компатибилен HM-10

DEN 233.76

Стока
Достапно.

Bluetooth 4.0 Uart Transceiver Модул CC2541 Централна Префрлување компатибилен HM-10 Информации за Производот
Производ Димензии 4 х 2.5 х 0.3 инчи
Објектот Тежина 0.3 унци
Испорака Тежина 0.3 унци (Видите на превозот стапки и политика)
Производителот FICBOX
ASIN B015 R3 IJ4 I

Детали

Состојба:
Нови
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
компјутер
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти