.

.

New
200pcs НАТОПИ-18 18 PIN 18PIN IC Sockets Адаптер Лемење Тип /Free препорачана Пошта

200pcs НАТОПИ-18 18 PIN 18PIN IC Sockets Адаптер Лемење Тип /Free препорачана Пошта

DEN 766.08

Стока
Достапно.


Детали

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
18PIN IC-Сиднеј
Тип:
18PIN IC-Сиднеј
Свеж

Избор на клиенти