.

.

New
100 компјутери УНО Р3 MEGA328P ATMEGA16U2 за Arduino Без Кабел Бесплатен Превозот

100 компјутери УНО Р3 MEGA328P ATMEGA16U2 за Arduino Без Кабел Бесплатен Превозот

DEN 24000.00

Стока
Достапно.


УНО Р3 MEGA328 P ATMEGA16 U2 за Arduino Без Кабел Бесплатен Превозот
Опис На Производот :
ATMEGA16 U22
MEGA328 P
УНО Р3
Боја на USB Кабелот : сина.
Пакетот Вклучува :
100 x УНО Р3 MEGA328 P ATMEGA16 U2 одбор

Детали

Бренд Име:
Arduino
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти