.

.

New
5PCS ATTINY2313-20SU ATTINY2313 СОП-20 IC

5PCS ATTINY2313-20SU ATTINY2313 СОП-20 IC

DEN 264.00

Стока
Достапно.


- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја. Ние брод во светот.
- Дали ви се нудат се изразат испорака?
НЕ, ние само им понуди Airpost Услуга [ исто како USPS ] Превозот метод.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура. Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл.
Опис На Производот
5 PCS ATTINY2313-20 SU ATTINY2313 СОП-20 IC
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1.

Детали

Бренд Име:
MICROFLYING
Број На Модел На:
ATTINY2313-20SU ATTINY2313
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти