.

.

New
3 бои добар квалитет 39 40 41 инчен акустична гитара свирка торба случај СТП ранец рамо поместена заштита водоотпорен бесплатен превозот

3 бои добар квалитет 39 40 41 инчен акустична гитара свирка торба случај СТП ранец рамо поместена заштита водоотпорен бесплатен

DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Здраво,драг пријател.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.
Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .
Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.
Најдобри желби за вас.

Детали

Бренд Име:
DNBLT
Материјал:
Други
Употреба:
Gitar / Бас
Број На Модел На:
XK04
Свеж

Избор на клиенти